Karol w kuchni = racuchy z jabłkami i konfiturą truskawkową ;-) / Czas na przyjemności / Mniam! / Nowe cukiereczki
Nowy kondomik na telefon - oczojeba na maksa :D / Lush Lacquer - clowning around <3 / Piękno w czystej postaci / czekolada od K ;)
Niedzielny spacer / Jaki tu spokój / Noowe / Kawusia od siostry :))
Króliczek od Mamusi ;-) / Wpadłam do Rossmanna... / Koszyczek poświęcony / Mój Beniutek :)
Spacer po zajęciach / Jest pięknie! / Nowe buciszki / Rodzinka Batiste się powiększa
Home sweet home / Planowanie i winko przed snem / Essie maximillianstrasse-her / Dawno nie miałam takiej żarówy na paznokciach
Pierwszy rowerowy wypad w tym roku / Czarne holo <3 / Rossmann Factory Kraków - pełna kulturka :) / Rossmannowe zdobycze
Zaliczenie z in vitro / Pink pong - już Cie lubię :-) / Upolowany w tk maxx / Rossmann na zakończenie promo -49%
Ciacho... ;) / Neonowe trio / Ulubione m&m's / Moja lakierowa kolekcja :D
Buziaki ;*
m_and_z










ile lakierów ♥
OdpowiedzUsuńpiękny ten lakier z Lovely ! :)))
OdpowiedzUsuńmuszę go mieć *_*
takiego szukam! :D
on ma jakiś numer? :)
OdpowiedzUsuńto piasek? :)
neonowa pomarańczka ma nr 2 i jest piaskowa :p
Usuńa myślałam że to róż taki trochę :D
Usuńdziękuje, postaram się upolować! :)
Ależ mi narobiłaś ochoty na racuchy :D
OdpowiedzUsuńm&msy w niebieskim opakowaniu też są moimi ulubionymi:)
OdpowiedzUsuńale kolekcja lakierów :-)
OdpowiedzUsuńwidzę ogromną kolekcje essie <3 i uwielbiam rossmann w factory - można spokojnie kupić to co się potrzebuje i nie denerwują człowieka tłumy ludzi. Ładniutki ten szary essiak.
OdpowiedzUsuńSpora kolekcja lakierów ;) Ibizę też mam różową i jeszcze żółtą ;)
OdpowiedzUsuńHej fantastyczna kolekcja lakierów do paznokci. Też mam ten różowy Ibiza, ale dopiero w domu doczytałam, że jest tylko do sztucznych paznocki. Szkoda, bo kolor strasznie mi się podoba.
OdpowiedzUsuńzazdroszczę poukładanej kolekcji lakierowej!
OdpowiedzUsuńKurcze, narobiłaś mi ochoty na racuchy :D. Sliczne lakiery :).
OdpowiedzUsuńJeśli zechcesz, to zajrzyj do mnie ;)
jakiego używasz zmywacza do paznokci? ;> bo widzę, że często malujesz, więc musisz mieć chyba jakiś dobry, sprawdzony zmywacz :)
OdpowiedzUsuńUżywam Isany zielonej - tani i dobry zmywacz :)
UsuńKiedy nowe wpisy?;-)
OdpowiedzUsuńKiedy nowe wpisy?;-)
OdpowiedzUsuńZmieniam adres bloga
OdpowiedzUsuńwww.asiulcowaa.blogspot.com
KIEDY NOWY WPIS ?! :D
OdpowiedzUsuńAgen Judi Bola
OdpowiedzUsuńJudi Online
Agen Casino Online
Agen Bola Terpercaya
Agen Togel Online
Agen Poker Online
Prediksi Bola
Agen Sbobet
Agen Ibcbet
Prediksi Togel
368bet
Casino Sbobet 338a
Ion Casino
Golden666
Asiapoker77
Tangkasnet
Kik4d
Terimakasih anda telah menyetujui komentar saya.
Magnificent goods from you, man. I've keep in mind your stuff previous
OdpowiedzUsuńto and you are simply extremely magnificent. I actually like what you've got right here, certainly like what you are
stating and the best way through which you are saying it.
You make it entertaining and you continue
to take care of to keep it wise. I cant wait to learn much more from you.
This is really a wonderful web site.
my web site ... hypnose ericksonienne,
Hello I'am Chris From France!!
OdpowiedzUsuńYou Have A Wonderful Blog Which I Consider To Be Registered In International Blog Dictionary. You Will Represent Your Country
Please Visit The Following Link And Comment Your Blog Name
Blog Url
Location Of Your Country Operating In Comment Session Which Will Be Added In Your Country List
On the right side, in the "green list", you will find all the countries and if you click them, you will find the names of blogs from that Country.
I ask you to follow our blog! thank you
http://world-directory-sweetmelody.blogspot.com/
Happy Blogging
****************
Fajnie:)
OdpowiedzUsuń
OdpowiedzUsuńشركة مكافحة النمل الابيض بالخبر
شركة مكافحة بق الفراش بالنعيرية